29.09.2016
Titulní strana  |  Zprávy  |  Politika  |  Byznys  |  Regiony  |  Komentáře  |  Exkluzivně  |  Sport

Přepadl muže, který vyhrál v automatech. Hrozí mu 10 let vězení!

Přepadl muže, který vyhrál v automatech. Hrozí mu 10 let vězení!
Ilustrační foto
Začátkem října ve Zlíně na Jižních Svazích kolem jedné hodiny ráno po odchodu z baru napadl pachatel čtyřiadvacetiletého mladíka, strhl mu z ramene tašku a pod pohrůžkou použití nože ho nutil k vyd... 
24.březen 2016 - 10:00

Mladý muž mu ze strachu pachateli vydal alespoň mobilní telefon. Policejní komisař sdělil obvinění ze zvlášť závažného zločinu loupež jednatřicetiletému muži ze Zlína.  

Čtyřiadvacetiletý muž žijící ve Zlíně navštívil bar na Jižních Svazích, kde hrál na výherních automatech. V krátké době se mu podařilo vyhrát šest tisíc korun. Obsluha baru mu vyplatila výhru ve výši jeden tisíc korun s tím, že pro zbytek si má přijít druhý den. O dlužné částce mu číšník vydal potvrzení. Jeho hru na automatech po celou dobu sledovali dva muži ze Zlína. Jednatřicetiletý a čtyřicetiletý. Dohodli se, že ho o výhru připraví. Z baru odešli a čekali, až vyjde ven také výherce. Staršího z nich přestalo čekání po nějaké době bavit a odešel. Na mladíka si tak počkal jen mladší z obou mužů. Jakmile výherce vyšel ven, strhl mu z ramene tašku a dal se na útěk. Mladý muž však zloděje dohonil a začali se o tašku přetahovat. Došlo i na rány pěstmi. Když se mladík proti násilí bránil, začal muž vyhrožovat použitím nože, pokud mu nevydá potvrzení o vyhrané částce nutné k výběru peněz. Mladík řekl, že potvrzení nemá, že nic nevyhrál a ukázal celý obsah tašky. Agresor v ní výherní tiket nenašel. Ze strachu před napadením nožem dal mladík agresorovi svůj mobilní telefon v hodnotě asi osm set korun. Muž s mobilem odešel a mladík oznámil celou věc policistům.

Sto tisíc si položil na střechu auta a odjel

Kriminalisté ohledali místo činu a za pomoci psa pátrali po pachateli. Výslechy návštěvníků a obsluhy baru a ostatní nezbytné úkony trestního řízení přinesly brzy výsledek a kriminalisté obvinili z loupeže jednatřicetiletého muže ze Zlína, jehož trestní rejstřík dosud zeje prázdnotou. V případě odsouzení mu hrozí až desetiletý pobyt za mřížemi. Zlínskénovinky.cz informovala nprap. Monika Kozumplíková, tisková mluvčí Krajského ředitelství policie Zlínského kraje.

(kp,zlinskenovinky.cz,foto:archiv)


Kraj letos zajistil rekordní sumu peněz pro sociální služby

Kraj letos zajistil rekordní sumu peněz pro sociální služby
Objem finančních prostředků z veřejných zdrojů určených na provoz sociálních služeb ve Zlínském kraji je v letošním roce rekordní – 821 milionů korun. Jde o souhrnné prostředky ze státního rozpočtu, EU i rozpočtu kraje a obcí.

Ve Valašském Meziříčí zahájili rozšíření základny záchranky

Ve Valašském Meziříčí zahájili rozšíření  základny záchranky
Přístavba garáží na výjezdové základně Zdravotnické záchranné služby Zlínského kraje ve Valašském Meziříčí byla dnes slavnostně odstartována. Přístavbou dojde k rozšíření výjezdové základny o tři garážová stání i souvisejícího provozního zázemí. 

Chtěli na olympiádu do Ria, ale zůstali doma

Chtěli na olympiádu do Ria, ale zůstali doma
Policejní komisař z oddělení hospodářské kriminality ze Zlína obvinil čtyřicetiletého muže z obce na Zlínsku z trestného činu podvod, za který mu v případě odsouzení hrozí pobyt za mřížemi v rozmezí jeden rok až pět let. 

Ve Vizovicích si k vloupání pachatel přinesl žebřík

Ve Vizovicích si k vloupání pachatel přinesl žebřík
Kriminalisté p8traj9 po pachateli, který se z úterý na středu vloupal do kancelářských prostor domova se zvláštním režimem, sídlícím ve Vizovicích.

Za necelých sedm milionů mají v Bělově na Zlínsku nový most

Za necelých sedm milionů mají v Bělově na Zlínsku nový most
Nový most postavili silničáři na silnici III. třídy v blízkosti Bělova na Zlínsku. Dílo v hodnotě 6,7 milionu korun bylo financováno plně z prostředků Zlínského kraje.

 
Titulní strana  |  Zprávy  |  Politika  |  Byznys  |  Regiony  |  Komentáře  |  Exkluzivně  |  Sport
Regiony:
Nahoru
© REGIONÁLNÍ NOVINKY, a.s. | Zobrazit klasicky